Odborné a poradenské služby
AZ GEO, s.r.o., organizačná zložka
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- Sídlo
- Žilina
- Od roku
- 2024
- IČO
- 56 527 021
AZ GEO, s.r.o., organizačná zložka
- Sídlo
- K cintorínu 36, 010 04 Žilina
- Na trhu od
- 15. októbra 2024
- IČO
- 56 527 021
- Odbor (SK NACE 71.12)
- Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Organizácia v číslach
- 2
- roky na trhu
- 2024
- rok vzniku
- 23
- položiek predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte AZ GEO, s.r.o., organizačná zložka
Organizácia AZ GEO, s.r.o., organizačná zložka má sídlo na adrese K cintorínu 36, 010 04 Žilina. Zapísaná je od 15. októbra 2024 (Obchodný register).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet činnosti tvorí 23 položiek, napríklad inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby a činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- AZ GEO, s.r.o., organizačná zložka
- Právna forma
- Nešpecifikovaná právna forma
- IČO
- 56 527 021
- Dátum vzniku
- 15. októbra 2024
- Sídlo
- K cintorínu 36, 010 04 Žilina
- Obchodný register
- Okresný súd Žilina, oddiel Po, vložka č. 11955/L
- Sektor (ESA 2010)
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- Odbor (SK NACE 71.12)
- Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 7. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa AZ GEO, s.r.o., organizačná zložka zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 23 položiek.
-
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
-
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
-
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
Zobraziť všetkých 23 položiek predmetu činnosti
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Geologický výskum
- Ložiskový geologický prieskum
- Hydrogeologický prieskum
- Inžinierskogeologický prieskum
- Geologický prieskum životného prostredia
- Geofyzikálne práce
- Laboratórne práce
- Terénne meračské práce
- Technické práce (vrtné práce, podzemné práce, zemné práce, výstavba a prevádzkovanie dočasných merných objektov, zatláčacích a pozorovacích staníc, skúšobných zariadení, zriaďovanie dočasných pracovísk a prístupových ciest k nim)
- Monitorovanie geologických faktorov životného prostredia
- Sanácia geologického prostredia
- Sanácia environmentálnej záťaže
- Dborný geologický dohľad pri sanácií geologického prostredia a pri stavebných prácach
- Vypracovanie geologickej štúdie a odborného geologického posudku
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli AZ GEO, s.r.o., organizačná zložka?
Sídlo je na adrese K cintorínu 36, 010 04 Žilina.
Čím sa AZ GEO, s.r.o., organizačná zložka zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; maloobchod a veľkoobchod.
Aké je IČO – AZ GEO, s.r.o., organizačná zložka?
IČO je 56 527 021.
Kedy vznikla AZ GEO, s.r.o., organizačná zložka?
Vznik: 15. októbra 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
K cintorínu 36 010 04 ŽilinaRegistrový súd: Okresný súd Žilina
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.